خرید آنتی ویروس بیت دیفندر با لایسنس اصلی

دستیار امنیتی بیت‌دیفندر با هوش مصنوعی

بیت‌دیفندر Scamio ردیاب کلاهبرداری باهوش مصنوعی

دستیار امنیتی بیت دیفندر که در قالب یک ربات‌چت توسعه داده شده‌است، به‌صورت ۲۴ ساعته آماده کمک به شما در بررسی هر گونه کلاهبرداری است.

در کمتر از چند ثانیه کلاهبرداری‌های سایبری را شناسایی کنید.

هر متن پیچیده، ایمیل، پیام فوری، پیوند یا حتی کد QR را که دریافت می‌کنید را برای اسکمیو ارسال کنید تا تجزیه‌وتحلیل فوری آن را به شما ارائه دهد.

اسکامیو (Scamio) چیست؟

اسکامیو نام دستیار امنیتی بیت‌دیفندر می‌باشد. این ابزار که با استفاده از هوش مصنوعی توسعه داده شده است، توانایی تجزیه‌و‌تحلیل موقیعت‌های مشکوک را دارد.

اگر احساس می‌کنید ممکن است کسی قصد کلاهبرداری از شما را داشته باشد، می‌توانید به جای کارآگاه‌بازی، گفتگو را با Scamio شروع کنید. پیام مشکوک را کپی – پیست کنید، تصویر را آپلود کنید، پیوندی را ارسال کنید یا وضعیت خود را شرح دهید.

 Scamio آن را تجزیه‌وتحلیل می‌کند و به شما اطلاع می‌دهد که آیا ایمن است یا خیر.

هوش مصنوعی بیت دیفندر

چگونه کلاهبرداری سایبری را کشف کنم؟

پیداکردن کلاهبرداری سایبری هرگز به این آسانی نبوده است.

Scamio کشف حتی پنهان‌ترین کلاهبرداری‌ها را ساده می‌کند. فقط کافی است تا مراحل ساده زیر را دنبال کنید و دیگر هیچ خطری پول و اطلاعات شخصی‌تان را تهدید نخواهد کرد.

مرحله ۱. برای چت با Scamio به‌حساب Bitdefender خود وارد شوید. (آموزش ساخت حساب کاربری بیت‌دیفندر)
مرحله ۲. کلاهبرداری را توصیف کنید، یک تصویر آپلود کنید و یا یک پیوند یا یک متن ارسال کنید.
مرحله ۳. نتیجه را مشاهده کنید، نکاتی را برای جلوگیری از کلاهبرداری ببینید و تجربه خود را ارزیابی کنید.

هیچ کلاهبرداری مخفی نمی‌ماند

با پیشرفت تکنولوژی و هوش مصنوعی کلاهبرداران لحظه‌به‌لحظه خلاق‌تر می‌شوند. خوشبختانه، Scamio اینجاست تا شانس را به نفع شما تغییر دهد.

با این دستیار امنیتی تمامی تلاش‌های فیشینگ، وب‌سایت‌های تقلبی، ایمیل‌های فریبنده یا تاکتیک‌های مهندسی اجتماعی را به‌راحتی کشف کنید.
Scamio در کنار شماست، تا در برابر کلاهبرداری‌های امروز و فردا محافظت شوید.

اسکمیو چگونه کار می‌کند؟

اسکمیو از هوش مصنوعی به همراه الگوریتم‌های قدرتمند تشخیص تهدید بیت‌دیفندر، یادگیری ماشین، تشخیص الگو و تکنیک‌های پیشرفته تحلیل داده برای شناسایی حتی پیچیده‌ترین کلاهبرداری‌ها استفاده می‌کند.

علاوه بر این، اسکمیو به طور مداوم در حال بهبود است. برای درک و تفسیر دقیق مکالمات کاربران، اسکمیو مجهز به قابلیت‌های پیشرفته پردازش زبان طبیعی (NLP) است. این به آن امکان می‌دهد تا زمینه و ظرافت‌های زبانی که معمولاً در ارتباطات کلاهبرداری وجود دارد را تشخیص دهد.

چرا اسکمیو؟

اسکمیو، نسل جدید ابزارهای تشخیص کلاهبرداری

بیت‌دیفندر اسکمیو با ترکیب تکنولوژی تشخیص تهدید برنده‌ی جوایز و هوش مصنوعی تولید متن، هدفش این است که یک‌بار برای همیشه به کار کلاهبرداران پایان دهد.

دیگر نگران تشخیص اصل از تقلبی نباشید!

حملات اطلاعات غلط، ایمیل‌های فیشینگ، وب‌سایت‌های جعلی - مرز بین اصالت و فریب هیچ‌وقت مبهم‌تر نبوده است.
اسکمیو به‌راحتی با سرعت بالا پیشنهادهای باورنکردنی را قبل از اینکه بتوانند به کیف پول یا اعتبار شما آسیب برساند، شناسایی می‌کند.

استفاده از اسکمیو خیلی ساده است!

نیاز نیست که متخصص فناوری باشید تا به طور کامل از قابلیت‌های آن استفاده کنید.
کارکردن با اسکمیو مثل صحبت‌کردن با یک دوست است. همین که چطور چت را شروع کنید، دیگر مشکلی ندارید.

قدرت پیشرو در امنیت سایبری با بیت‌دیفندر

پشتوانه بیش از ۲۰ سال تجربه، الگوریتم‌های پیشرفته‌ی کشف تهدید و دانش تخصصی بیت‌دیفندر است که قلب تپنده‌ی عملکرد اسکمیو را تشکیل می‌دهد.

برای امنیت بیشتر به اشتراک بگذارید

با به‌اشتراک‌گذاری اطلاعات و نحوه مقابله با این گونه تهدیدات با دوست، آشنا و اطرافیان خودتان می‌توانید به امنیت آنها در دنیای مجازی کمک کنید. به کمک اسکمیو نه فقط حفاظت می‌کنیم، بلکه نقشه‌های کلاهبردارها رو هم خراب می‌کنیم. نه‌تنها امنیت ایجاد می‌کنیم، بلکه بازی رو به هم می‌زنیم و به کلاهبردارها نشان می‌دهیم که دوره آن‌ها به پایان رسیده است.

سوالات متداول

اسکمیو یک چت‌بات مبتنی بر هوش مصنوعی است که توسط بیت‌دیفندر ساخته شده تا انواع مختلف کلاهبرداری‌های آنلاین را شناسایی کند.
  • جزئیات کلاهبرداری را شرح دهید.
  • متن‌ها، لینک‌ها یا کدهای QR مشکوک را کپی و جای‌گذاری کنید.
  • تصاویر یا اسکرین‌شات‌های ایمیل‌های فریبنده، پیام‌ها یا پیام‌های فوری را آپلود کنید.

اسکمیو بادقت به اطلاعات شما نگاه می‌کند و تشخیص می‌دهد که آیا ایمن هستند یا نه. همچنین در صورت وجود هرگونه تهدید امنیتی، توصیه‌هایی برای ایمن ماندن در برابر مجرمان اینترنتی ارائه می‌دهد.

ما در بیت‌دیفندر به حریم خصوصی تمام کاربران وب‌سایت خود احترام می‌گذاریم و ارزش زیادی برای آن قائل هستیم. ما فقط با رعایت کامل سیاست محرمانگی خود نسبت به جمع‌آوری و استفاده از اطلاعات شخصی شما اقدام می‌کنیم. می‌توانید مطمئن باشید که اطلاعات شما با امنیت بالا نگهداری می‌شود و به طور مسئولانه مورداستفاده قرار می‌گیرد.