خرید آنتی ویروس بیت دیفندر با لایسنس اصلی

آنتی ویروس بیت دیفندر نشان Peer Insights Customers’ Choice را دریافت کرد

شرکت بیت‌دیفندر (Bitdefender) موفق به کسب نشان Gartner Peer Insights Customers’ Choice از مؤسسه گارتنر (Gartner) برای سال 2023 شد.

مؤسسه گارتنر، یکی از معتبرترین مؤسسات بین‌المللی ارزیابی محصولات فناوری اطلاعات است که نشان Peer Insights Customers’ Choice را بر اساس نظرات کاربران متخصص به سازندگان برتر محصولات حوزه مورد بررسی اعطا می‌کند.

بیت‌دیفندر، این نشان را در حوزه راهکارهای EPP در منطقه EMEA (شامل اروپا، خاورمیانه و آفریقا) کسب کرده است.

در این ارزیابی، راهکار Bitdefender GravityZone مورد نظرسنجی متخصصان قرار گرفته است. GravityZone، یک بستر متمرکز مدیریت امنیت و ریسک است که قابلیت‌های پیشرفته‌ای را در حوزه EPP همراه با فناوری‌های نوین EDR و XDR برای بسترهای فیزیکی، مجازی و رایانش ابری ارائه می‌کند.

EPP چیست؟

بسترهای EPP یا Endpoint Protection Platform (حفاظت از نقاط پایانی)، عهده‌دار تأمین امنیت نقاط پایانی شامل ایستگاه‌های کاری، سرورها و دستگاه‌های همراه در برابر تهدیدات و حملات مخرب هستند. این راهکارها همچنین باید قادر به فراهم ساختن بستر برای بررسی و بازگردانی اثرات آن دسته از امور مخربی باشند که موفق به عبور از سد کنترل‌های حفاظتی شده‌اند.

یک استراتژی جامع و موفق امنیت سایبری در هر سازمان می‌بایست از نقاط پایانی آغاز شود.

Peer Insights Customers’ Choice نمایانگر بازخورد افرادی است که استفاده‌کننده اصلی محصول هستند؛ به همین خاطر می‌توان آن را مرجعی باارزش برای آن دسته از راهبران و تصمیم‌گیرانی دانست که به دنبال یافتن راهکاری مؤثر و پیشرو برای سازمان خود هستند.

مهم‌ترین نکات گزارش

از جمله نکات قابل توجه در خصوص بیت‌دیفندر در جمع‌بندی سال 2023 گارتنر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • 94 درصد از مشتریان بیت‌دیفندر، بکارگیری EPP این شرکت را توصیه کرده‌اند؛
  • 96 درصد از افرادی که در خصوص بیت‌دیفندر اظهار نظر کرده‌اند 4 یا 5 ستاره را به این برند تخصیص داده‌اند؛
  • راهکار EPP شرکت بیت‌دیفندر به‌طور میانگین در هر نظرسنجی 4.6 ستاره را دریافت کرده که بالاتر از میانگین بازار است؛
  • از سال 2021، بیت‌دیفندر امتیاز‌های خود را در بخش قابلیت‌ها، تجربه فروش، نصب و استقرار محصول و پشتیبانی به‌طور مستمر افزایش داده است؛
  • بیت‌دیفندر در بازار شرکت‌های متوسط (50 میلیون دلار تا 1 میلیارد دلار) نیز به عنوان یک بازیگر قدرتمند (Strong Performer) شناخته شده است.

نظرات مشتریان بیت‌دیفندر

بخشی از نظرات کاربران در خصوص راهکار سازمانی بیت‌دیفندر در زیر قابل مطالعه است:

نظرات مشتریان بیت دیفندر

شرح کامل بازخورد در اینجا

 

نظرات مشتریان بیت دیفندر

شرح کامل بازخورد در اینجا

 

نظرات مشتریان بیت دیفندر

شرح کامل بازخورد در اینجا

نشان Peer Insights Customers’ Choice چگونه تعیین می‌شود؟

امتیازات گارتنر بر اساس نظرات، مدیران امنیت اطلاعاتی (CISO)، مدیران امنیت سایبری و سایر تصمیم‌گیران فناوری می‌باشند که به طور کامل از راهکار استفاده کرده‌اند. گارتنر صدای مشتری از یک بخش بازار خاص جمع‌آوری می‌کند و بازخوردهای مشتریان واقعی از نصب‌های واقعی را که می‌تواند برای تصمیم‌گیری‌های مشتریان دیگر مورد استفاده قرار گیرد، به صورت دقیق، بی‌تعصبانه و تأییدشده فراهم می‌کند.

 

 

مقالات مرتبط: