خرید آنتی ویروس بیت دیفندر با لایسنس اصلی

40 شرکت برتر امنیت سایبری که باید در سال 2024 بدانید

با افزایش تقاضا برای دفاع سایبری، بازار امنیت سایبری به طور چشمگیری گسترش یافته است، و همچنین تعداد راه‌حل‌های موجود نیز افزایش یافته است. برای کمک به شما در پیمایش این بازار رو به رشد، ما بر اساس نوآوری، درآمد و رشد آن‌ها، نظرات کاربران، ویژگی‌ها و مزایای محصولات، گزارش‌های تحلیلگران، آزمایش‌های امنیتی مستقل و موارد استفاده، 20 مورد از برترین شرکت‌های امنیت سایبری در جهان و 20 مورد دیگر از شرکت‌های قابل توجه را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

انواع اصلی امنیت سایبری کدامند؟

صنعت امنیت سایبری گسترده و با ظرافت‌هایی همراه است، اما برخی از دسته‌های امنیتی به طور گسترده شناخته شده‌اند:

 • امنیت شبکه: از ارتباطات بین شبکه‌ها، از جمله انتقال داده‌ها به اینترنت و برعکس، و سخت‌افزارهایی مانند روترها و سوئیچ‌ها محافظت می‌کند.
 • امنیت نقطه پایانی: از دستگاه‌هایی مانند لپ‌ تاپ، تلفن و سرور محافظت می‌کند.
 • امنیت برنامه‌های کاربردی: امنیت نرم‌افزار، داده‌ها و دسترسی را در سطح برنامه‌های کاربردی به صورت جداگانه افزایش می‌دهد.
 • امنیت ابری: از محیط‌های ابری و داده‌ها در برابر آسیب‌پذیری‌ها و عوامل تهدید محافظت می‌کند.

به خاطر داشته باشید که برخی راه‌حل‌های امنیتی می‌توانند چندین دسته را پوشش دهند. به عنوان مثال، تشخیص و پاسخ گسترده (XDR)، هشدارها را از نقاط پایانی، شبکه‌ها و برنامه‌های کاربردی به یک کنسول واحد برای مدیریت متمرکز هدایت می‌کند.

برترین شرکت‌های امنیت سایبری

لیست شرکت‌های برتر امنیت سایبری زیر بر اساس نوآوری و رهبری بازار شروع شده است. از این رو تمرکز این لیست‌ بر محصولات امنیتی برتر است که به طور دقیق مورد تحقیق قرار گرفته‌اند. عملکرد مداوم، درآمد و رشد، معیارهای رتبه‌بندی بوده اند، همانطور که نتایج قوی آزمایش‌های امنیتی مستقل در بازاری که تشنه اطلاعات است، اهمیت داشتند. نظرات کاربران، ویژگی‌های محصول، مزایا و موارد استفاده و گزارش‌های تحلیلگران نیز در تهیه این لیست نقش داشته‌اند.

تخصص در امنیت سایبری می‌تواند یک مزیت باشد، همانطور که حضور شرکت‌هایی مانند CrowdStrike (امنیت نقطه پایانی)، Okta (مدیریت دسترسی) و OneTrust (رعایت حریم خصوصی) در رتبه‌های بالای لیست نشان می‌دهد.

جدول زیر 20 ارائه‌دهنده برتر ما را با هم مقایسه می‌کند:

فروشندهلیست محصولات برتر eSecurity Planetامتیاز کلی Gartner Peer Insightsامتیاز کلی Glassdoorامتیاز ترکیبی آزمون امنیتی
Palo Alto: بهترین محافظت در برابر حملات شبکه، نقطه پایانی و دارایی‌های از راه دور144.64.195.09
Fortinet: بهترین برای محافظت از مرز امنیت شبکه154.74.193.26
Cisco: بهترین برای امنیت شبکه یکپارچه164.44.368.73
CrowdStrike: بهترین برای امنیت نقطه پایانی و خدمات74.74.291.81
Zscaler: بهترین برای امنیت ابری54.53.9N / A
IBM: بهترین برای رمزنگاری پیشرفته144.44.1N / A
Trend Micro: بهترین برای کسب‌وکارهای کوچک134.64.092.13
Okta: بهترین برای مدیریت دسترسی44.53.7N / A
OneTrust: بهترین برای حفظ حریم خصوصی و انطباق24.32.7N / A
Rapid7: بهترین برای مدیریت آسیب‌پذیری و تهدید یکپارچه94.33.870.43
Proofpoint: بهترین برای امنیت داده‌های کاربران نهایی74.43.7N / A
Tenable: بهترین برای مدیریت آسیب‌پذیری84.53.6N / A
KnowBe4: بهترین برای آموزش آگاهی امنیتی24.64.0N / A
Darktrace: بهترین برای امنیت محور AI14.73.2N / A
Check Point: بهترین برای دیواره‌های آتش114.43.794.5
Sophos: بهترین برای امنیت خانه و دفاتر کوچک104.74.081.47
Broadcom: بهترین برای مدیریت نقطه پایانی114.33.487.42
Trellix: بهترین راه‌حل XDR84.43.4N / A
Microsoft: بهترین برای امنیت ویندوز154.44.394.68
Barracuda Networks: بهترین برای محافظت از کارگران از راه دور114.54.490.4

شرکت پالو آلتو

بهترین محافظت در برابر حملات به شبکه، دستگاه‌های نقطه پایانی و دارایی‌های از راه دور

 • دفتر مرکزی: سانتا کلارا، کالیفرنیا
 • تأسیس شده در: ۲۰۰۵
 • درآمد سالانه: ۷.۵۲ میلیارد دلار

شرکت پالو آلتو

شرکت پالو آلتو طیف وسیعی از محصولات امنیتی و سابقه طولانی در کسب امتیازات بالا در تست‌های امنیتی مستقل و دقیق را ارائه می‌دهد. این شرکت به دلیل فایروال‌های نسل بعدی (NGFW) و محصولات تشخیص تهدید در نقطه پایانی (EDR) قدرتمند شناخته شده است، همچنین در زمینه ابزارهای امنیت شبکه، اعتماد صفر، تشخیص و واکنش گسترده (XDR)، امنیت اینترنت اشیاء، شبکه گسترده تعریف‌شده توسط نرم‌افزار (SD-WAN) و سرویس دسترسی ایمن مبتنی بر لبه (SASE) نیز به رسمیت شناخته شده است.

در حالی که شرکت پالوآلتو عمدتاً به خاطر راه‌حل‌های جامع امنیت سایبری شناخته شده است، اما این شرکت توانست در اولین آزمایش‌های امنیتی مدیریت‌شده توسط MITRE، به جمع چهار شرکت برتر راه یابد که نشان می‌دهد در زمینه خدمات امنیتی نیز عملکرد ضعیفی ندارد. نتایج آزمایش‌های محصولات امنیتی این شرکت، از جمله آخرین آزمایش‌های امنیت نقطه پایانی MITRE و آزمایش‌های فایروال CyberRatings، به طور مداوم عالی بوده است. تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که این شرکت ۱۹ ساله واقع در سانتا کلارا، طی پنج سال آینده با نرخ ۱۸ درصد رشد درآمد سالانه را تجربه کند.

شرکت Fortinet

بهترین گزینه برای محافظت از محیط شبکه

 • دفتر مرکزی: سانی‌ویل، کالیفرنیا
 • تأسیس شده در: ۲۰۰۰
 • درآمد سالانه: ۵.۳ میلیارد دلار

شرکت Fortinet

شرکت فورتی‌نت تخصص خود در فایروال را به موقعیتی پیشرو در فایروال‌های نسل بعدی (NGFW)، فایروال‌های برنامه‌های وب (WAF)، مدیریت یکپارچه تهدیدات (UTM) و بازارهای مرتبط مانند شبکه‌های گسترده تعریف‌شده توسط نرم‌افزار (SD-WAN) و شبکه‌های خصوصی مجازی سازمانی (VPN) تبدیل کرده است. تحلیلگران برای پنج سال آینده نرخ رشد سالانه ۱۴.۶ درصدی را برای این شرکت پیش‌بینی می‌کنند.

این تامین‌کننده امنیت شبکه از انجام آزمایش‌های دقیق دوری نمی‌کند و امتیاز رضایت مشتری در بخش‌های کلیدی مانند قابلیت‌های محصول، ارزش، سهولت استفاده و پشتیبانی بالا است، که به Fortinet کمک می‌کند تا به بازار کسب‌وکارهای کوچک نیز نفوذ کند.

شرکت سیسکو

بهترین گزینه برای امنیت یکپارچه شبکه

 • دفتر مرکزی: سن خوزه، کالیفرنیا
 • تأسیس شده در: ۱۹۸۴
 • درآمد سالانه: ۵۷.۲ میلیارد دلار

شرکت سیسکو

شرکت امنیتی سیسکو پیشرو در زمینه شبکه‌سازی بوده و با توسعه داخلی و خرید، سبد محصولات امنیت شبکه خود را گسترش داده است. خرید قابل توجه این شرکت، اسپلانک (Splunk) در سال ۲۰۲۳ بود، اما سیسکو همچنین Isovalent، Lightspin، Oort و Working Group Two را نیز به مالکیت خود درآورد.

پذیرش راه‌حل‌های امنیتی سیسکو عمدتاً توسط مشتریان موجود شبکه این شرکت هدایت می‌شود تا سازگاری داخلی با زیرساخت فعلی آن‌ها تسهیل شود. با این حال، سیسکو موفق به کسب جایگاه در لیست‌های برتر محصولات امنیتی ما مانند تشخیص و واکنش شبکه، SASE، ارکستراسیون، اتوماسیون و واکنش امنیتی (SOAR)، SD-WAN، فایروال نسل بعدی (NGFW)، کنترل دسترسی به شبکه (NAC)، اینترنت اشیاء (IoT)، XDR، امنیت شبکه و اعتماد صفر شده است.

CrowdStrike

بهترین گزینه برای امنیت و سرویس‌های اندپوینت

 • دفتر مرکزی: سانی‌ویل، کالیفرنیا
 • تأسیس شده در: ۲۰۱۱
 • درآمد سالانه: ۳.۴ میلیارد دلار

شرکت CrowdStrike

شرکت CrowdStrike با تکیه بر نقاط قوت خود در زمینه حفاظت از اندپوینت، راه‌حل‌هایی برای تشخیص و واکنش گسترده (XDR)، تشخیص و واکنش مدیریت‌شده (MDR)، مدیریت آسیب‌پذیری به عنوان سرویس (VMaaS) و مدیریت وضعیت امنیتی ابری (CSPM) ارائه می‌دهد. تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که درآمد این شرکت در پنج سال آینده با رشد ۳۱.۸ درصدی همراه باشد و CrowdStrike نمرات بالایی را در زمینه‌های مختلف کسب کرده است.

Zscaler

بهترین گزینه برای امنیت ابری

 • دفتر مرکزی: سن خوزه، کالیفرنیا
 • تأسیس شده در: ۲۰۰۷
 • درآمد سالانه: ۱.۹ میلیارد دلار

شرکت Zscaler

شرکت سایبری Zscaler، امنیت ابری و امنیت لبه را از طریق یک پلتفرم ابری-محور ارائه می‌دهد که زیرساخت فناوری اطلاعات را از شبکه‌های قلعه و خندق به محیط‌های توزیع‌شده با اعتماد صفر تغییر می‌دهد. تحلیلگران این مدل را امیدوارکننده می‌دانند و نرخ رشد ۳۸.۲ درصدی را در پنج سال آینده برای آن پیش‌بینی می‌کنند. سایر راه‌حل‌های برتر ارائه شده توسط Zscaler شامل درگاه‌های امن وب (SWG) و ابزارهای فریب (deception) هستند.

شرکت IBM

بهترین گزینه برای رمزگذاری پیشرفته

 • دفتر مرکزی: آرمونک، نیویورک
 • تأسیس شده در: ۱۹۱۱
 • درآمد سالانه: ۶۱.۹ میلیارد دلار

شرکت IBM

بزرگترین نقطه قوت IBM ممکن است عمق تحقیقات آن باشد که پیشرفت‌هایی را در زمینه‌هایی مانند رمزگذاری همومورفیک به ارمغان می‌آورد. کمپانی IBM (NYSE: IBM) به لطف راه‌حل‌هایی برای مدیریت یکپارچه نقطه پایانی(UEM)، ارکستراسیون، اتوماسیون و واکنش امنیتی (SOAR)، مدیریت اطلاعات و رخداد امنیتی (SIEM)، رمزگذاری، امنیت پایگاه داده، پلتفرم هوش تهدید، ورود یکپارچه (SSO) و ارائه‌دهندگان خدمات امنیتی مدیریت‌شده (MSSP) شناخته شده است.

Trend Micro

بهترین گزینه برای کسب‌وکارهای کوچک

 • دفتر مرکزی: توکیو، ژاپن
 • تأسیس شده در: ۱۹۸۸
 • درآمد سالانه: ۱.۳ میلیارد دلار

شرکت Trend Micro

مشتریان ترند میکرو (OTC: TMICY) به ارزش بالا و سهولت استفاده در مجموعه ابزارهای امنیتی این شرکت مانند آنتی‌ویروس، رمزگذاری کل دیسک، پلتفرم‌های محافظت از بار کاری ابری (CWPP) و سیستم‌های تشخیص و جلوگیری از نفوذ (IDPS) اشاره می‌کنند. ترند میکرو با درآمد ۱.۳ میلیارد دلاری، فراتر از جایگاه خود به عنوان یک فروشنده آنتی‌ویروس نسل اول به رشد خود ادامه می‌دهد.

Okta

بهترین گزینه برای مدیریت دسترسی

 • دفتر مرکزی: سانفرانسیسکو
 • تأسیس شده در: ۲۰۰۹
 • درآمد سالانه: ۲.۳ میلیارد دلار

شرکت Okta

Okta راه‌حل‌های پیشرو در زمینه مدیریت دسترسی و هویت (IAM) و اعتماد صفر ارائه می‌دهد. محصولات Okta به دلیل سهولت در استفاده، استقرار و مدیریت، همچنان مورد توجه خریداران امنیت سایبری قرار دارند و تحلیلگران علی‌رغم چندین مورد نقض امنیتی که به طور گسترده رسانه‌ای شده‌اند، انتظار نرخ رشد بلندمدت ۲۵ درصدی را برای این شرکت پیش‌بینی می‌کنند.

OneTrust

بهترین گزینه برای حفظ حریم خصوصی و انطباق با قوانین

 • دفتر مرکزی: آتلانتا، جورجیا
 • تأسیس شده در: ۲۰۱۶
 • درآمد سالانه: ۰.۴ میلیارد دلار

شرکت OneTrust

OneTrust، یک شرکت خصوصی پیشرو در زمینه فناوری انطباق با قوانین حفظ حریم خصوصی، با رشد سریع در ۸ سال گذشته همراه بوده است. این شرکت از قوانین مربوط به حریم خصوصی داده مانند GDPR و CCPA برای توسعه راه‌حل‌های خود بهره گرفته است. OneTrust راهکارهایی را برای اندازه‌گیری و ارزیابی ریسک‌های مرتبط با افشای داده ارائه می‌دهد و در لیست‌های مدیریت ریسک، مدیریت ریسک طرف ثالث و استارت‌آپ‌های داغ امنیت سایبری ما، رتبه‌های بالایی کسب کرده است.

Rapid7

بهترین گزینه برای مدیریت یکپارچه آسیب‌پذیری و تهدید

 • دفتر مرکزی: بوستون، ماساچوست
 • تأسیس شده در: ۲۰۰۰
 • درآمد سالانه: ۰.۸ میلیارد دلار

شرکت Rapid7

محصولات امنیتی Rapid7 بر پایه قدرتی قوی در زمینه کشف و مدیریت آسیب‌پذیری بنا شده است و قابلیت‌های SIEM و تشخیص تهدید را به آن اضافه می‌کند. تأکید Rapid7 بر شفافیت قیمت‌گذاری، ارزش و سهولت استفاده منجر به رشدی شده است که تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند در پنج سال آینده به ۵۲ درصد برسد.

این ترکیب باعث شده است که Rapid7 در ۹ لیست برتر محصولات ما قرار گیرد: SIEM، SOAR، MDR، مدیریت آسیب‌پذیری، VMaaS، اسکن آسیب‌پذیری، شبیه‌سازی نفوذ و حمله، امنیت برنامه‌های کاربردی و UEBA.

Proofpoint

بهترین گزینه برای امنیت داده‌های کاربران نهایی

 • دفتر مرکزی: سانی‌ویل، کالیفرنیا
 • تأسیس شده در: ۲۰۰۲
 • درآمد سالانه: ۱.۱ میلیارد دلار

شرکت Proofpoint

شرکت Proofpoint بر ایمن‌سازی کاربران نهایی با سبد محصولاتی شامل کارگزار امنیت دسترسی ابری (CASB)، پیشگیری ازدست‌دادن داده (DLP)، اعتماد صفر، هوش تهدید، امنیت ایمیل و درگاه‌های ایمیل تمرکز دارد. این شرکت پیش از خصوصی شدن توسط Thoma Bravo در سال ۲۰۲۱، موفق به عبور از مرز درآمد ۱ میلیارد دلاری شد.

Tenable

بهترین گزینه برای مدیریت آسیب‌پذیری

 • دفتر مرکزی: کلمبیا، مریلند
 • تأسیس شده در: ۲۰۰۲
 • درآمد سالانه: ۰.۸ میلیارد دلار

شرکت Tenable

Tenable با مجموعه راه‌حل‌هایی که شامل مدیریت آسیب‌پذیری، اسکن آسیب‌پذیری، مدیریت وصله، امنیت ابری، امنیت Active Directory، تست نفوذ و شبیه‌سازی نفوذ و حمله می‌شود، به دنبال کاهش سطح حمله است. تمرکز Tenable بر تسهیل فرآیندهای امنیتی حیاتی اما دشوار، باعث شده است که این شرکت برای طیف وسیعی از محصولات خود، نظرات بسیار مثبتی دریافت کند.

KnowBe4

بهترین گزینه برای آموزش آگاهی امنیتی

 • دفتر مرکزی: کلیرواتر، فلوریدا
 • تأسیس شده در: ۲۰۱۰
 • درآمد سالانه: ۰.۲ میلیارد دلار

شرکت KnowBe4

KnowBe4 با پیشگام بودن در زمینه آموزش امنیت سایبری، که یک اقدام بسیار مهم برای کاهش منشأ اکثر حملات سایبری است، برتری اولیه به دست آورد. این دوره‌های آموزشی از نظرات بسیار مثبتی از سوی مشتریان برخوردار هستند که منجر به موفقیت آن شده و انگیزه ای برای خرید سهام این شرکت به مبلغ ۴.۶ میلیارد دلار توسط Vista Equity Partners در فوریه ۲۰۲۳ شد.

Darktrace

بهترین گزینه برای امنیت مبتنی بر هوش مصنوعی

 • دفتر مرکزی: کمبریج، انگلستان
 • تأسیس شده در: ۲۰۱۳
 • درآمد سالانه: ۰.۵ میلیارد دلار
شرکت Darktrace
Darktrace

شرکت امنیتی Darktrace، یک سرمایه‌گذاری مشترک بین سازمان‌های اطلاعاتی بریتانیا و ریاضیدانان دانشگاه کمبریج، در زمینه امنیت مبتنی بر هوش مصنوعی پیشگام است. کیفیت بالای محصولات آن‌ها باعث شده تا جایگاه برتر را در میان ابزارهای تشخیص و واکنش شبکه (NDR) کسب کنند، اما ماهیت دوگانه این محصولات که شامل قابلیت‌های امنیتی و عملیاتی برای پیشگیری، تشخیص، پاسخ به حادثه و بازیابی خودکار می‌شود، گاهی اوقات طبقه‌بندی آن‌ها را با چالش مواجه می‌کند.

Check Point

بهترین گزینه برای فایروال

 • دفتر مرکزی: سن کارلوس، کالیفرنیا
 • تأسیس شده در: ۱۹۹۳
 • درآمد سالانه: ۲.۴ میلیارد دلار

شرکت Check Point

کمپانی Check Point (NASDAQ: CHKP) که پیشگام فایروال با سابقه‌ای ۳۰ ساله است، مجموعه‌ای کامل از امنیت سایبری را ارائه می‌دهد که در آزمایش‌های امنیتی مستقل (MITRE و غیره) رتبه بالایی کسب کرده است. این شرکت امنیت و ارزش بالایی را از طریق راهکارهای سنتی مانند فایروال، درگاه‌ها، مدیریت یکپارچه تهدید (UTM)، پیشگیری ازدست‌دادن داده (DLP) و رمزگذاری، به همراه مجموعه‌ای قوی از خدمات، ارائه می‌دهد.

علاوه بر خدمات پاسخ به حادثه و هوش تهدید، Check Point همچنان به سرمایه‌گذاری در ارائه‌دهندگان نرم‌افزار به عنوان سرویس (SaaS) ادامه می‌دهد و اخیراً هر دو شرکت Atmosec و Perimeter81 را خریداری کرده است.

Sophos

بهترین گزینه برای امنیت خانه و کسب‌وکارهای کوچک

 • دفتر مرکزی: آبدینگدون، انگلستان
 • تأسیس شده در: ۱۹۸۵
 • درآمد سالانه: ۰.۶ میلیارد دلار

شرکت سوفوس

شرکت سوفوس، که در دهه ۱۹۸۰ تأسیس شد، علاوه بر آنتی‌ویروس خانگی، راه‌حل‌های سازمانی برای فایروال برنامه‌های وب (WAF)، فایروال نسل بعدی (NGFW)، مدیریت یکپارچه تهدید (UTM)، تشخیص و واکنش پیشرفته در نقطه پایانی(EDR)، پلتفرم محافظت از بار کاری ابری (CWPP)، رمزگذاری، تشخیص و واکنش گسترده (XDR)، تشخیص و واکنش مدیریت‌شده (MDR) و حذف باج‌افزار ارائه می‌دهد. Thoma Bravo در سال ۲۰۲۰ این شرکت را خصوصی کرد و خدمات به یکی از حوزه‌های اصلی تمرکز تحت مالکیت جدید تبدیل شد.

نظرات مشتریان Sophos در میان بهترین‌های این لیست قرار دارد، که نشان‌دهنده تقاضای زیاد برای محصولات این شرکت است.

Broadcom

بهترین گزینه برای مدیریت نقطه پایانی

 • دفتر مرکزی: سن خوزه، کالیفرنیا
 • تأسیس شده در: ۱۹۹۱
 • درآمد سالانه: ۳۵.۸ میلیارد دلار

شرکت Broadcom

Broadcom سبد محصولی قدرتمندی از راهکارهای امنیتی مانند کارگزار امنیت دسترسی ابری (CASB)، پیشگیری ازدست‌دادن داده (DLP)، دسترسی امن به لبه شبکه (SASE)، شبکه گسترده تعریف‌شده توسط نرم‌افزار (SD-WAN) و اعتماد صفر ارائه می‌دهد. با این حال، ترکیب محصولات و خدمات آن‌ها همچنان در حال تغییر است، زیرا Broadcom در حال تلاش برای ادغام برندهای حاصل از خریدهای اخیر خود مانند ابزارهای امنیت سازمانی Symantec و مجموعه محصولات VMware که Carbon Black را نیز شامل می‌شود، است.

Trellix

بهترین راه‌حل XDR

 • دفتر مرکزی: سن خوزه، کالیفرنیا
 • تأسیس شده در: ۲۰۲۲ (Trellix), ۱۹۸۷ (McAfee), ۲۰۰۴ (FireEye)
 • درآمد سالانه: خصوصی

شرکت ترلیکس

Trellix بر بازار اصلی امنیت شبکه خود و فناوری‌های مرتبطی که در برابر تهدیدات شبکه مانند IDS، SOAR و رمزگذاری محافظت می‌کند، تمرکز دارد. این شرکت در سال ۲۰۲۲ زمانی تأسیس شد که گروه سرمایه‌گذاری خصوصی Symphony Technology Group (STG) فناوری‌ها و محصولات FireEye و McAfee Enterprise را ادغام کرد.

Microsoft

بهترین گزینه برای امنیت ویندوز

 • دفتر مرکزی: ردموند، واشنگتن
 • تأسیس شده در: ۱۹۷۵
 • درآمد سالانه: ۲۲۷.۶ میلیارد دلار

شرکت ماکروسافت

مایکروسافت (MSFT) به توسعه محصولات امنیتی خود ادامه می‌دهد که در حال حاضر شامل مدیریت دسترسی و هویت (IAM)، محافظت از نقطه پایانی، خدمات امنیت ابری، محافظت در برابر حملات توزیع‌شده‌ای از سرویس (DDoS)، امنیت پایگاه‌داده و موارد دیگر می‌شود. راه‌حل‌های امنیتی مایکروسافت علاوه بر کمیت بالا، از نظر کیفیت نیز در ارزیابی‌های انجام‌شده توسط MITRE برای محصولات اندپوینت و ارائه دهندگان خدمات امنیتی مدیریت‌شده (MSSP) در رتبه‌های برتر قرار دارند.

Barracuda Networks

بهترین گزینه برای محافظت از دورکاران

 • دفتر مرکزی: کمپبل، کالیفرنیا
 • تأسیس شده در: ۲۰۰۳
 • درآمد سالانه: خصوصی

شرکت barracuda

Barracuda Networks با تکیه بر محصولات پیشگام خود در زمینه امنیت ایمیل، راه‌حل‌هایی برای فایروال برنامه‌های وب (WAF)، مدیریت یکپارچه تهدید (UTM)، دسترسی امن به لبه شبکه (SASE) و اعتماد صفر ارائه می‌دهد. محصولات قابل اعتماد Barracuda در تست‌ها و رتبه‌بندی رضایت مشتری عملکرد خوبی دارند که به قرارگیری این شرکت در لیست ما از بهترین ابزارها و نرم‌افزارها برای کسب‌وکارهای کوچک و متوسط نیز کمک می‌کند.

چگونه یک شرکت امنیت سایبری انتخاب کنیم؟

انتخاب یک فروشنده امنیت سایبری به عوامل متعددی از جمله تمرکز شرکت، مسائل مربوط به یکپارچه‌سازی، نیازهای پشتیبانی مشتری، سطح مهارت تیم شما و بودجه شما بستگی دارد. هنگام انتخاب یک فروشنده امنیت سایبری، سوالات زیر را در نظر بگیرید:

 • تمرکز کلی شرکت چیست؟ اگر به دنبال راه‌حل امنیت Container هستید، فروشنده‌ای را در نظر بگیرید که در امنیت ابری و برنامه‌های کاربردی تخصص دارد.
 • چند مورد از راه‌حل‌های آن‌ها را استفاده خواهید کرد؟ اگر نرم‌افزار یا سخت‌افزاری از یک فروشنده امنیتی دیگر دارید، آیا راه‌حل‌های آن‌ها به خوبی با آن ادغام می‌شوند؟ همچنین به پشتیبانی از سایر برنامه‌های کاربردی نیز توجه کنید.
 • نیازهای پشتیبانی مشتری شما چیست؟ نشانه‌هایی که نشان می‌دهد یک فروشنده خدمات فنی خوبی دارد عبارتند از پشتیبانی ۲۴/۷ در چندین کانال و تمجیدهای فراوان از تیم پشتیبانی در بررسی‌ها.
 • آیا کسب و کار شما توانایی مالی خرید آن را دارد؟ ممکن است برخی از کسب‌وکارهای کوچک‌تر بودجه‌ای برای فروشندگانی مانند Palo Alto و CrowdStrike نداشته باشند و این اشکالی ندارد. ارائه‌دهندگان زیادی وجود دارند که راه‌حل‌های امنیتی را برای شرکت‌های کوچک طراحی کرده‌اند.

نتیجه‌گیری

بازار امنیت سازمانی گسترده است و طیف وسیعی از فناوری‌ها و سیستم‌هایی را پوشش می‌دهد که باید از آن‌ها محافظت شود. برخی از فروشندگان محصولات متنوعی را ارائه می‌دهند، در حالی که برخی دیگر فقط در یک یا دو مورد تخصص دارند. برای انتخاب یک ارائه‌دهنده بالقوه برای کسب و کار خود، قبل از جستجوی راه‌حل مناسب، ابتدا نیازهای خود را در نظر بگیرید. در حالی که همه فروشندگان ذکر شده در بالا راه‌حل‌های قدرتمندی را ارائه می‌دهند، اما تحقیق و بررسی محصولات تا زمانی که محصولی متناسب با نیازهای امنیت سایبری سازمان خود پیدا کنید، ارزش وقت گذاشتن را دارد.

منبع مقاله سایت eSecurity Planet است و اعداد و ارقام مربوط به سال 2024 میلادی می باشد.

مقالات مرتبط: